היתרונות של שטיחים בבית

היתרונות של שטיחים לבית

אם אתה  מתלבט וקשה לך להחליט איזה ריצוף להתקין בבית שלך, המשך לקרוא כדי לגלות מדוע שטיח הוא החלטה נבונה לא רק היום, אלא גם בעתיד.

השטיח עוזר להגן על המשפחה שלך

כאשר המשטח הרך והחמים מונח על מצע של שכבה תחתונה מעובה של ספוג, השטיח מקיר לקיר מגדיל באופן דרמטי את הבטיחות בביתכם בהשוואה לחלופות רצפות קשות. אז בין אם יש לכם פעוטות שעושים את צעדיהם הראשונים או בני נוער המירוציםהמתרוצצים ברחבי הבית, אתם יכולים להיות בטוחים שכאשר תבחרו שטיח המשפחה שלכם תהיה מוגנת מכל נפילה.

מפחית רעש לאווירה שלווה

הודות לחומר הקולט קול, השטיח מעולה ומפחית  בביתך למינימום את הרעשים וההד. בנוסף לריכוך צעדים רועשים, השטיח מסייע בהפחתת רעשים במעבר בין החדרים ליצירת אווירה שלווה ונינוחה ועוזר לכם להתעלם מהמוזיקה המוזרה שמפוצצת את האוזניים מהקומה העליונה של הילד המתבגר.

חוסך את צריכת האנרגיה שלך בבית

השטיח פועל כשכבת בידוד נוספת, הוא מסייע ללכוד אוויר חם בביתכם על ידי עצירתו ובריחתו דרך פערים ברצפות. זה לא רק שזה עוזר לך להפחית את צריכת האנרגיה בבית, אלא גם ידידותי מאוד עבור כדור הארץ,

השטיח מגיע במגוון סגנונות

אחת הסיבות העיקריות לכך ששטיח הוא בחירה כה פופולרית לריצוף היא מכיוון שהוא זמין במגוון צבעים, מרקמים וסגנונות, כך שבסופו של דבר בטוח שתמצאו ההתאמה המושלמת לסגנון שלכם בבית.

קל לנקות ולתחזק

יתרון נוסף שהופך את השטיח לבחירה  טובה של ריצוף בבתים רבים, הוא העובדה שהוא קל מאוד לתחזוקה וניקוי, במיוחד בהשוואה לכמה רצפות עץ קשות הזקוקות לטיפול מיוחד בכל שנה. אכן, השטיח הרבה פחות תובעני ורק דורש שואב אבק קבוע בכדי לשמור עליו רענן. באזורים עם תנועה גבוהה ושטיחים בהירים, מומלץ מדי פעם לבצע נקיון יסודי יותר בכדי לשמור על מראהו.

שטיח בר קיימא

הודות להתפתחות הטכנולוגית והעלאת המודעות הציבורית לחשיבות של חיים בר-קיימא, השטיחים ניתנים למיחזור.

צריך עזרה? שלח הודעה